Preskoči na sadržaj
Pošalji vest
Moj grad

Oglašavanje na 015info.com

Vaša firma pred celom Mačvom. Svakog dana.

Ljudi iz Šapca, Loznice, Bogatića, Vladimiraca, Koceljeve, Krupnja, Ljubovije i Malog Zvornika ovde čitaju šta se dešava u njihovom gradu. Budite tu gde oni gledaju: u vestima, na mrežama i u biznis adresaru.

Baneri već od 2.300 din mesečno. Odgovor sa predlogom u roku od jednog radnog dana.

  • 8opština Mačvanskog okruga
  • 7/7nove vesti svakog dana
  • 1 gradili ceo region, kako vam odgovara
  • 100%merljivo: prikazi i klikovi

Lokalna publika

Čitaoci su vaši budući kupci: žive i rade u istom kraju kao vi.

Ciljanje po gradu

Baner prikazujemo samo posetiocima iz grada koji vam je važan, po nižoj ceni.

Jasni rezultati

Dobijate izveštaj koliko puta je baner prikazan i koliko je ljudi kliknulo.

Sve na jednom mestu

Sajt, društvene mreže portala i biznis adresar u jednom paketu i jednoj fakturi.

Baneri

Izaberite mesto na kom vas vide

Cene su mesečne. Isti baner možete prikazivati u celom regionu ili samo u jednom gradu. Na jednom mestu najviše 3 oglašivača, ravnopravno se smenjuju.

Najtraženije

Ispod fotografije u vesti

Najvidljivije mesto na sajtu: čitalac ga vidi odmah posle naslova i fotografije.

Široki 4:1, telefon 2:1

Ceo region5.000 din/mes
Jedan grad3.000 din/mes

Desna kolona naslovne i rubrika

Stalno prisutan pored liste najnovijih vesti iz celog okruga.

300 × 250, 300 × 300 ili 300 × 600

Ceo region4.500 din/mes
Jedan grad2.800 din/mes

Desna kolona vesti, prati skrolovanje

Visoki baner koji ostaje na ekranu dok se tekst čita do kraja.

300 × 600

Ceo region4.000 din/mes
Jedan grad2.500 din/mes

Između vesti na naslovnoj

Uklopljen u tok vesti, viđen pri svakom listanju naslovne.

Široki 4:1, telefon 2:1

Ceo region3.500 din/mes
Jedan grad2.300 din/mes

Ceo sajt: sve četiri pozicije

Vaš baner na svakoj strani portala. Najjače prisustvo za otvaranja, akcije i sezonu.

Ceo region12.500 din/mes
Jedan grad7.500 din/mes
  • −10% za 3 meseca
  • −15% za 6 meseci
  • −25% za 12 meseci
  • Izrada banera: 1.500 din, animirani 2.500 din

PR i sadržaj

Ispričajte priču, ne samo reklamu

Tekst o vašoj firmi, proizvodu ili događaju, napisan novinarski i objavljen među vestima uz oznaku „Promo”. Ostaje trajno na sajtu i u Google pretrazi.

PR tekst iz vašeg materijala

Uredimo vaš tekst novinarski, dodamo do 3 fotografije i link ka sajtu.

3.000 din

PR tekst koji pišemo mi

Razgovaramo sa vama, pišemo priču i objavljujemo je sa do 5 fotografija.

4.500 din

PR tekst + društvene mreže

Tekst koji pišemo mi, plus objava na Facebook i Instagram stranici portala.

6.000 din

Najava događaja

Vaš događaj u rubrici Najave i na mrežama portala, pre početka.

2.000 din

Izveštaj sa događaja

Dolazimo, fotografišemo i objavljujemo izveštaj isti ili sledeći dan.

7.500 din

Paket 3 PR teksta

Tri teksta tokom tri meseca, svaki sa objavom na mrežama.

15.000 din

Društvene mreže portala

Dodatni doseg na Facebooku i Instagramu

  • Objava na Facebook i Instagram stranici2.000 din
  • Story na Instagramu i Facebooku (24 h)1.000 din
  • Paket 4 objave mesečno6.000 din

Biznis adresar

Premium prezentacija firme

Istaknuto mesto u pretrazi i kategoriji, galerija fotografija, video, opis, radno vreme, društvene mreže i dugmad za poziv i navigaciju. Osnovni upis je besplatan.

11.990 din godišnje

Pogledajte primer i prijavite firmu

Paketi

Sve što vam treba, po nižoj ceni

Kombinacija banera, PR tekstova i mreža daje najbolji efekat. U paketu plaćate manje nego pojedinačno.

Start

Za prvi korak i jednu akciju

7.500 din

Pojedinačno 9.300 din · ušteda 1.800 din

  • PR tekst koji pišemo mi
  • Objava na Facebook i Instagram stranici
  • Baner u desnoj koloni, jedan grad, 1 mesec
Izaberi Start
Najpopularnije

Lokalni partner

Najbolji izbor za firmu iz jednog grada

17.500 din

Pojedinačno 22.500 din · ušteda 5.000 din

  • Baner na svim pozicijama u vašem gradu, 1 mesec
  • 2 PR teksta koja pišemo mi
  • 4 objave na mrežama portala
  • Mesečni izveštaj o prikazima i klikovima
Izaberi Lokalni partner

Regionalni partner

Prisustvo u celom okrugu tokom tri meseca

55.000 din

Pojedinačno 80.240 din · ušteda 25.240 din

  • Baner na svim pozicijama, ceo region, 3 meseca
  • 3 PR teksta sa objavama na mrežama
  • 12 objava na mrežama portala
  • Premium prezentacija u biznis adresaru, 1 godina
  • Izrada banera gratis
Izaberi Regionalni partner

Otvarate radnju, imate sezonsku akciju ili tražite radnike? Napravićemo paket po meri.

Kako to ide

Od upita do kampanje za par dana

  1. 1

    Pošaljete upit

    Označite šta vas zanima i ostavite kontakt. Traje jedan minut.

  2. 2

    Dobijete predlog

    U roku od jednog radnog dana šaljemo predlog, termin i predračun.

  3. 3

    Kampanja kreće

    Postavljamo baner ili objavljujemo tekst i šaljemo vam link i izveštaj.

Česta pitanja

Pre nego što pitate

Mogu li da se oglašavam samo u svom gradu?

Da. Baner se tada prikazuje samo posetiocima iz izabranog grada, a cena je niža nego za ceo region.

Nemam baner. Ko ga pravi?

Mi. Izrada statičnog banera je 1.500 din, animiranog 2.500 din, a u paketu Regionalni partner je gratis.

Kako znam da reklama radi?

Za svaki baner pratimo prikaze i klikove i šaljemo vam izveštaj. Na link možemo dodati i UTM oznake, pa posete vidite i u svom Google Analytics-u.

Da li se PR tekst označava kao reklama?

Da, sponzorisani sadržaj je uvek označen kao „Promo”. To je pošteno prema čitaocima, a tekstu daje kredibilitet.

Kako se plaća?

Unapred, na osnovu predračuna. Za duži zakup važe popusti od 10% do 25%.

Šta ne objavljujemo?

Obmanjujuće reklame, političko oglašavanje i oglase za igre na sreću.

Upit

Hajde da vašu firmu vidi cela Mačva

Recite nam šta želite da postignete. Javljamo se u roku od jednog radnog dana sa predlogom i tačnom cenom, bez obaveze.

  • Odgovor za jedan radni dan
  • Predlog prilagođen budžetu
  • Bez obaveze